Зовнішні покриття та басейни -

“ЖИТТЯ МЕДИТЕРАНСЬКОГО З ЛАМІНАМОМ"

ПЕЙЗАЖ І АРХІТЕКТУРА ЗМІСНЮЮТЬСЯ РАЗОМ У ДИЗАЙНАХ АНТОНІО ІРАЦІ

Сицилійський архітектор використовує поверхні Laminam для створення натхненної архітектури «ознаками середземноморської культури».

Архітектор Антоніо Ірачі, засновник разом із Клаудією Моужері з Ірачі Архітетті, Сицилія походження та навчання, будував свою професійну кар’єру, штампуючи інновації на кожному з них його дизайнерські кроки. Лінійність і простота - це концептуальні бастіони, завдяки яким він задумує свій архітектурний світ. До них додається третій елемент: «Ознаки Середземноморська культура ». Його мета, по суті, побудувати нову естетику архітектури, натхненну природними та формальними особливостями середземноморського ландшафту.

Початковою точкою його експериментів є Сицилія з кольорами її сутностей та рослинність, консистенція та відтінки її каменів, горизонт, окреслений Етною та Середземне море повністю оточує його своїми нескінченними відтінками синього. Це всесвіт, який Антоніо Ірачі вважає джерелом натхнення та істотної сценографії для своїх творів у Росії які ландшафт та архітектура поєднуються між собою.

Це те, що він називає "середземноморським життям". Такий погляд на архітектуру реалізується через конструкції, що вимагають використання матеріалів, натхненних природним камінням, та досягнення а безперервність між внутрішніми та зовнішніми просторами, досягнута за допомогою великих скляних вікон, з їх використанням поверхонь в інтер’єрі та екстер’єрі та кропіткий композиційний та розподільний вибір святкові та інтимні кімнати, сходи та пейзажі, звиси та тераси.

Ось чому багато його страт тягнуть за собою використання керамічних поверхонь Laminam, які відтворюють текстура, консистенція та кольори натуральних каменів, що пропонують надзвичайну універсальність та багато іншого більша продуктивність. Прикладами цього є Вілла Мілаццо, Вілла Кальтанісетта, Вілла Джарре та Вілла Позілліпо, де завдяки великому каталогу каталоги ламінату використовуються для підлоги забезпечуючи безперервність між внутрішнім і зовнішнім виглядом, а також як покриття стін і меблі, такі як столи та кухонні стільниці.

Творчий підхід натхненний концепцією ефекту Laminam, яку інтерпретує Антоніо Ірачі в цілому виглядає, використовуючи по одному оздоблення Laminam кожного разу, вибраного залежно від контексту розрізняти його задуми. Єдиний виняток - проект реконструкції «Meo Design Suite and Spa» готель у старому бароковому палаццо, що виходить на Віа Етнеа в центрі Катанії.

Виразна безперервність досягається в "Meo", охоплюючи частини вертикалі та горизонтальні поверхні з ламінатною обробкою. Кожна кімната, також у зонах загального користування та у спа -центрі, характеризується особливою обробкою, так що вона набуває своєї самобутньої індивідуальності, але водночас пронизується єдиною архітектурною мовою – що Ламінаму – що пов'язує його з усіма іншими. Це рішення робить величезний естетичний вплив, який охоплює гостей і проектує їх в архітектурний вимір, де панує атмосфера старовини Сицилійські аристократичні резиденції відбиваються сучасним почуттям.

"Meo", що є сицилійським перекладом італійського "mio" або "my" англійською, - це інтер'єр проект реконструкції, який чітко зображує, як задумує архітектор Антоніо Ірачі втручання в історичні будівлі. На його думку, безглуздо як відтворювати лінії, так і форми минулої епохи та розвивати їх у творчості, яка адаптується до сучасності. Архітектура повинна бути виразом почуттів і прагнень суспільства, яке уявляє собі це. Тому нові томи в готелі «Мео» плавають всередині обшивки, зробленої з історії, але які задумані з використанням канонів дизайну інтер’єру сучасної епохи.

Спосіб відзначити назовні те, ким ми були, і водночас досліджувати, ким ми є сьогодні через інтимність інтер’єрів.