Зовнішні поверхні

Завдяки зовнішній обробці атмосфери та поєднанню властивостей хімічні елементи, на яких він заснований, плити Ламінам, що використовуються для вертикального облицювання стін або Фасади надають переваги навколишньому середовищу, просуваючи три важливі дії для кращої якості життя: очищення повітря, самоочищення поверхонь та антибактеріальне дії.

Очищення повітря

Лікування зовнішньої атмосфери засноване на натуральному діоксиді титану (TiO 2 ) фотокаталітичні властивості, які активуються при контакті зі світлом. Реакція з сонячне світло виділяє активний кисень (O 2 ), який окислюється і руйнується забруднювачі, перетворюючи їх у речовини, нешкідливі для навколишнього середовища, такі як вода та розчинні солі. Перевагою є усунення шкідливих летючих речовин органічні речовини (VOC, NOx, SOx). ***

Дія самоочищення

Активний кисень та збільшення поверхневої гідрофілії, що є результатом поєднання дія сонячного світла та діоксиду титану, природного інгредієнта, на якому базується ламінам його процедури Ambience здатні розщеплювати ряд органічних речовин **. Це Процес розсіює домішки з поверхонь ламінату, відновлюючи їх до речовин, які потім можна просто змити дощем. Оскільки поверхні довше залишаються чистими, це зменшує частоту робіт з технічного обслуговування, що, у свою чергу, знижує витрати.

Антибактеріальна дія

На поверхнях, оброблених Ambience, природний фотокаталіз запускає процес окислення, яке сприяє нейтралізації бактерій та пригнічує ріст цвілі і цвілі. Більш конкретно, окислювачі, що утворюються, можуть проходити через бактерію мембрани і зупинити механізм реплікації ДНК. В кінці цього процесу шкідливо органічні речовини перетворюються в нешкідливі молекули, такі як вода і розчинні солі.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ AMBIENCE