IN-SIDE

Неперервність тіла та поверхні

Porfido Marrone Fiammato
Pietra di Cardoso Nero Fiammato
Pietra di Cardoso Grigio Fiammato
Pietra Piasentina Grigio Fiammato
Pietra Piasentina Taupe Fiammato
Porfido Marrone Naturale
Pietra di Cardoso Nero Naturale
Pietra di Cardoso Grigio Naturale
Pietra Piasentina Grigio
Pietra Piasentina Taupe

Великі традиційні італійські архітектурні камені: Porfido, Piasentina, Cardoso. Ці матеріали були популярні ще в епоху античності завдяки своїй міцності, стійкості до зношування і водночас видатній привабливості стилю. Вони є натхненням для серії IN-SIDE. Серія отримала свою назву на основі найсучаснішої технології, за допомогою якої Laminam зміг ліквідувати чергову парадигму керамічних поверхонь, створивши корпус і цілісність поверхні в плитах.

In-Side може бути визначений як "керамічний камінь"; справді, це також матеріал, який можна обробити, інтерпретувати та вдосконалити з усіх боків: навіть тильна сторона плит при належній обробці може зіграти головну роль. Все це можливо завдяки вродженій схильності Laminam домагатися унікальності та впроваджувати високоякісну сировину.
Лінійка доступна у щедрих 5 кольорах та двох поверхневих ефектах: Naturale (натуральний) та Fiammato (типова обробка з малюнком полум’я, яка відрізняє найцінніші італійські камені).

Завдяки сильному матеріальному та естетичному впливу, поверхні IN-SIDE особливо придатні для використання в меблевій промисловості та у світі інтер’єрного декору. Плити, додана вартість яких є виразом суцільного матеріалу, що виявляє особливу популярність у світі дизайну та в меблевій промисловості.

Laminam досконалість для вашого інтер’єру

Technical details

Технічні деталі

Головною характеристикою поверхонь з боків є їх корпус і суцільність поверхні, як матеріал, так і вигляд. Плити стійкі до ударів, плям і подряпин.

Універсальність кераміки означає, що поверхні зберігають свої технічні характеристики, навіть коли вони піддаються дії тепла, морозу та УФ-променів із середнім поглинанням води 0,1%.

IN-SIDE це абсолютно натуральний продукт, який є цілком безпечним для харчових продуктів, оскільки не випускати елементи в розчині (навіть у разі пожежі) і не дозволяє утворюється цвіль

Технічна документація по плиті | In-Side

Pictures colours and features have to be considered indicative / I toni e le caratteristiche delle immagini sono da considerarsi indicativi
Les teintes et les caractéristiques des images sont uniquement à titre indicatif / Die gezeigten Farben und Muster sind zufällig und nicht verbindlich
Los tonos y las características de las imágenes deben considerarse solamente indicativos